Szamba betonowe Radom

Produkcja | Transport | Montaż

Produkowane przez nas zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do odbioru budowy.

Producent szamb betonowych w Radomiu

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe w Radomiu posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do odbioru budowy. Zbiorniki wykonywane przez nas są wysokiej jakości z użyciem betonu klasy B25 W8. Zbrojenie z drutu żebrowanego oraz gładkiego o średniki fi 8-12, a dodatkowo zewnętrzna strona pokryta masą asfaltowo-kauczukową daje nam 100% szczelności naszych produktów. Wykonujemy szamba betonowe w Radomiu kompleksowo: od sprzedaży wraz z transportem i montażem zbiorników w całym kraju oraz poza granicami Polski – głównie w Słowacji i Czechach.

Szamba betonowe Radom – oferujemy także transport i montaż u Klienta

Zbrojenie z drutu żebrowanego oraz gładkiego o średniki fi 8-12, a dodatkowo zewnętrzna strona pokryta masą asfaltowo-kauczukową daje nam 100% szczelności naszych produktów. Jeśli szukasz szamb betonowych w Radomiu z montażem to dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksową usługę sprzedaży, dowozu i montażu zbiorników w całym kraju oraz poza granicami Polski. Mając na uwadze fakt, że zbiorniki betonowe są pod ziemią warto wybrać szamba najwyższej jakości w Radomiu. Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, a także wielokomorowe o pojemności 4-12 m3.

Szamba betonowe wykonujemy w wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szamba o pojemności od 4 do 12 m3

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe o pojemność 4m3

wymiar szamba 230 x 190 x 120cm

2200 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe o pojemność 6m3

wymiar szamba 250 x 200 x 150cm

2450 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe o pojemność 8m3

wymiar szamba 300 x 240 x 140cm

2900 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe o pojemność 9m3

wymiar szamba 300 x 240 x 160cm

3150 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe pojemność 10m3 WYSOKIE

wymiar szamba 300 x 240 x 170cm

3200 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe pojemność 10m3 NISKIE

wymiar szamba 350 x 240 x 150cm

3300 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe pojemność 12m3 WYSOKIE

wymiar szamba 300 x 240 x 200cm

3400 zł netto

Szamba betonowe Radom

szambo betonowe pojemność 12m3 NISKIE

wymiar szamba 350 x 240 x 170cm

3500 zł netto

Produkujemy nie tylko szamba z betonu, ale również:

kanały samochodowepiwnice betonowe • zbiorniki betonowe

w pozostałej ofercie: rury kanalizacyjnepłyty przejazdowepokrywy żeliwneczujniki napełnienia

Szamba betonowe Radom

Być może wydaje Ci się, że brak możliwości połączenia się z siecią kanalizacyjną stanowi ogromną przeszkodę, która storpeduje Twoje życiowe plany. Nic bardziej mylnego, ponieważ istnieją sprawdzone sposoby na rozwiązanie tego problemu. Mowa tu o szambach betonowych. Zostań z nami i zapoznaj się ze szczegółami.

Dobierzemy najbardziej funkcjonalne szambo dla Twojej działki

Zdajemy sobie sprawę, że w kwestii szamb betonowych w Radomiu, cennik wzbudza Twoje zainteresowanie. Obiecujemy, iż przejdziemy do tego tematu, ale najpierw pragniemy zaprezentować Ci nasze produkty. Posiadamy zbiorniki o pojemności od 4 do 12 metrów sześciennych. Mogą więc z nich korzystać nawet kilkuosobowe rodziny.

Ze względu na nasze spore doświadczenie – na rynku działamy już od kilku lat – doskonale wyczuwamy potrzeby naszych klientów. W związku z tym jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą wspólnie dobierzemy optymalną pojemność zbiornika bezodpływowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

Radom, szambo betonowe – Twoje korzyści

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, powinieneś poznać konkretne korzyści wynikające z korzystania z szamba betonowego. Oto one:

  • bardzo mocne osadzenie w gruncie dzięki dużej masie zbiornika – brak ryzyka wyparcia przez wysokie ciśnienie hydrostatyczne;
  • bezawaryjne działanie zbiornika przez wiele lat – wyjątkowo solidna konstrukcja zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi;
  • 100% szczelność szamba dzięki: użyciu betonu klasy B25 W8, zbrojenia z drutu żebrowanego oraz dodatkowego zabezpieczenia zewnętrznej strony przez pokrycie jej masą asfaltowo-kauczukową;
  • mieszanka betonowa użyta podczas produkcji składa się tylko z naturalnych składników, więc jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego;
  • szambo zrobione z betonu nie ogranicza komfortu życia na działce – po tak wytrzymałym materiale spokojnie mogą poruszać się samochody (na przykład w celu dojazdu do garażu).

Szamba betonowe dwukomorowe (Radom) przystosowane do wygodnego opróżniania

Posiadanie zbiornika bezodpływowego wiąże się z koniecznością jego opróżniania. Na częstotliwość takiego zabiegu wpływa przede wszystkim wielkość szamba oraz zużycie wody wraz z liczbą domowników. Zazwyczaj szacuje się, że co 3-4 tygodnie należy zatrudnić profesjonalną firmę asenizacyjną, która wykona opróżnianie.

W naszej ofercie posiadamy między innymi szamba betonowe jednokomorowe. Radom to miasto, w którym mnóstwo tego typu zbiorników zostało już zamontowanych, ale tym razem chcemy zwrócić szczególną uwagę na inny rodzaj. Szamba dwukomorowe różnią się tym, że… posiadają dwie komory oddzielone przegrodą. Dzięki temu w jednej części zatrzymywane są tak zwane grube ścieki. Nie ma także żadnych problemów z dostaniem się do obu komór ze względu na obecność dwóch kominów rewizyjnych. Co więcej, MK BET produkuje również zbiorniki bezodpływowe wielokomorowe.

Szambo betonowe, Radom – cennik

Przejdźmy teraz do jednego z najważniejszych kryteriów analizowanych podczas wyboru szamba betonowego. Radomski cennik został przygotowany głównie według pojemności zbiorników. Najtańsze produkty, mające 4 m³, kosztują 2200 zł netto, natomiast najdroższe – 12 m³ – 3500 zł netto.

Radom, szambo betonowe – kup teraz wraz z transportem i montażem!

Jesteśmy firmą od lat działającą na terenie Radomia. Szamba betonowe produkujemy nie od dziś, a dodatkowo oferujemy nie tylko możliwość ich zakupu, ale również montażu wykonywanego przez uprawnionych pracowników. Co więcej, mamy do zaproponowania także transport, ponieważ działamy nie tylko w tym mieście, ale również na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.