Szamba betonowe Katowice

Produkcja | Transport | Montaż

Produkowane przez nas zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do odbioru budowy.

Producent szamb betonowych w Katowicach

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe w Katowicach posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do odbioru budowy. Zbiorniki wykonywane przez nas są wysokiej jakości z użyciem betonu klasy B25 W8. Zbrojenie z drutu żebrowanego oraz gładkiego o średniki fi 8-12, a dodatkowo zewnętrzna strona pokryta masą asfaltowo-kauczukową daje nam 100% szczelności naszych produktów. Wykonujemy szamba betonowe w Katowicach kompleksowo: od sprzedaży wraz z transportem i montażem zbiorników w całym kraju oraz poza granicami Polski – głównie w Słowacji i Czechach.

Szamba betonowe Katowice – oferujemy także transport i montaż u Klienta

Zbrojenie z drutu żebrowanego oraz gładkiego o średniki fi 8-12, a dodatkowo zewnętrzna strona pokryta masą asfaltowo-kauczukową daje nam 100% szczelności naszych produktów. Jeśli szukasz szamb betonowych w Katowicach z montażem to dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksową usługę sprzedaży, dowozu i montażu zbiorników w całym kraju oraz poza granicami Polski. Mając na uwadze fakt, że zbiorniki betonowe są pod ziemią warto wybrać szamba najwyższej jakości w Katowicach. Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, a także wielokomorowe o pojemności 4-12 m3.

Szamba betonowe wykonujemy w wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szamba o pojemności od 4 do 12 m3

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe o pojemność 4m3

wymiar szamba 230 x 190 x 120cm

2200 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe o pojemność 6m3

wymiar szamba 250 x 200 x 150cm

2450 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe o pojemność 8m3

wymiar szamba 300 x 240 x 140cm

2900 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe o pojemność 9m3

wymiar szamba 300 x 240 x 160cm

3150 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe pojemność 10m3 WYSOKIE

wymiar szamba 300 x 240 x 170cm

3200 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe pojemność 10m3 NISKIE

wymiar szamba 350 x 240 x 150cm

3300 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe pojemność 12m3 WYSOKIE

wymiar szamba 300 x 240 x 200cm

3400 zł netto

Szamba betonowe Katowice

szambo betonowe pojemność 12m3 NISKIE

wymiar szamba 350 x 240 x 170cm

3500 zł netto

Produkujemy nie tylko szamba z betonu, ale również:

kanały samochodowepiwnice betonowe • zbiorniki betonowe

w pozostałej ofercie: rury kanalizacyjnepłyty przejazdowepokrywy żeliwneczujniki napełnienia

Szamba betonowe Katowice

Szambo to zbiornik służący do gromadzenia nieczystości z domowych instalacji sanitarnych. Najpopularniejszy model to to bezodpływowe, wykonane z dobrej jakości betonu, czyli takie, jakie znajduje się w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szamb betonowych w Katowicach.

Czym charakteryzują się dobre szamba betonowe?

Przymierzając się do zakupu szamba betonowego w Katowicach, nie warto stawiać na pierwszą propozycję, jaką zauważymy w Internecie lub w losowej ofercie. Pamiętaj, że poza wyjątkowymi przypadkami, decyzja nie musi być podjęta błyskawicznie i może zostać dobrze przemyślana. Zatem czym powinien charakteryzować się dobry zbiornik betonowy?

Wybierając szambo, najlepiej zdecydować się na zbiornik betonowy posiadający niezbędne dokumenty potrzebne do odbioru budowy. Do polecanych zbiorników należą te wykonane z betonu klasy B25 W8, uzbrojone drutem żebrowanym i gładkim o średnicy fi 8-12. Dobrze jest również, jeśli zbiornik ten jest pokryty masą asfaltowo-kauczukową. Takie wykonanie zapewnia stuprocentową szczelność i wieloletnią użyteczność szamba.

Szambo prefabrykowane Katowice – jaką pojemność wybrać?

W sprzedaży dostępne są szamba o różnej pojemności. Wielu producentów oferuje zbiorniki o pojemności od 4 do 12 m3. Wybór konkretnego zbiornika powinien być uzasadniony indywidualnymi potrzebami. Szamba o pojemności 4, 5 oraz 6 m3 zazwyczaj instaluje się na działkach rekreacyjnych, z których korzysta się sporadycznie. Zbiorniki o pojemności 8, 10, 12 m3 są zalecane do montażu w domach. Te w domach jednorodzinnych z kolei szamba zazwyczaj mają pojemność od 8 do 10 m3. Największe zaś montuje się w gospodarstwach rolnych.

Jeśli szukamy wiarygodnych informacji o szambach prefabrykowanych Katowicach, nie zawsze znajdziemy od razu te wskazujące na odpowiednią pojemność. Trudno jest bowiem zaproponować konkretny zbiornik, nie wiedząc, ile osób będzie korzystało z tego rozwiązania i z jaką częstotliwością. Jeżeli ktoś szuka zbiornika do domu, powinien ustalić, ile osób w nim mieszka i czy jest to dom całoroczny. Przykładowo rodziny czteroosobowe przeważnie decydują się na szamba o pojemności 12 m3. Kiedy w domu mieszka mniej osób, automatycznie wybierają mniejsze pojemniki.

Gdzie kupić szambo betonowe w Katowicach?

W Katowicach, podobnie jak w wielu innych większych miastach na terenie Polski, można kupić szamba betonowe nie tylko w sklepie, ale również bezpośrednio od producenta – takiego, jak my. Oferujemy gotowe szamba w Katowicach oraz okolicznych miejscowościach, stworzone z wysokiej jakości komponentów.

Niewątpliwie warto zainteresować się bezpośrednią ofertą producenta, który oprócz szerokiego wyboru modeli ma przede wszystkim fachową wiedzę. Dzięki temu może doradzić i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Producenci mają również konkurencyjne ceny, niższe niż w sklepach, które naliczają swoją marżę.

Warto też dodać, że jeśli ktoś mieszka nawet w okolicznym województwie, a w Katowicach swoją siedzibę ma uznany przez klientów i ceniony za najwyższą jakość producent zbiorników betonowych, to mimo odległości, warto zainteresować się jego ofertą. Szczególnie dobrze jest wziąć pod lupę takiego producenta, który oferuje też dostawę i montaż. Przypominamy, że nasza oferta obejmuje właśnie szamba z montażem w Katowicach oraz w innych miejscowościach.

Podsumowując, chcąc kupić szambo betonowe w Katowicach, warto dobrze przemyśleć kilka kwestii i przede wszystkim dobrze wybrać sprzedawcę. Najlepiej, aby był to producent oferujący też w cenie cały proces instalacyjny.