SZAMBA BETONOWE 10 M

Szamba betonowe 10 m

Szamba betonowe w Radomiu stanowią silną konkurencję dla zbiorników wykonanych z tworzywa sztucznego. To ze względu na ich trwałość i możliwość wieloletniego użytku bez obaw o stan i funkcjonalność.

Nasze szamba charakteryzują się dużą wytrzymałością, którą zawdzięczają materiałom użytym w produkcji. Prezentowane tu szambo to zbiornik betonowy o pojemności 10 m3. Jeden z największych dostępnych w naszej ofercie, dedykowany określonej grupie użytkowników.

Szamba betonowe 10 m

szambo betonowe pojemność 10m3 WYSOKIE

wymiar szamba 300 x 240 x 170cm

3200 zł netto

Szamba betonowe 10 m

szambo betonowe pojemność 10m3 NISKIE

wymiar szamba 350 x 240 x 150cm

3300 zł netto

Produkujemy nie tylko szamba z betonu, ale również:

kanały samochodowepiwnice betonowe • zbiorniki betonowe

w pozostałej ofercie: rury kanalizacyjnepłyty przejazdowepokrywy żeliwneczujniki napełnienia

Dla kogo szambo betonowe 10 m3?

Prezentowane tu szambo betonowe o pojemności 10 m3, to całkiem spory zbiornik dedykowany między innymi firmom, które zatrudniają do 10 osób. Będą też dobrym wyborem dla domów jednorodzinnych, zamieszkanych przez 4-5 osób lub też rodzinę wielopokoleniową. Należy podkreślić, że zużycie wody w takim budynku zazwyczaj sięga poziomu 8-10 m3. Ze względu na wspomnianą pojemność danego zbiornika, wywóz nieczystości pod względem częstotliwości nie będzie zbyt uciążliwy. Ponadto wybór ten pozwoli zachować całkiem rozsądne koszty eksploatacji szamba.

Szamba prefabrykowane 10 m3 – wymiary

Szambo gotowe o pojemności 10 m3 występuje w dwóch wersjach – wysokiej i niskiej. Szambo betonowe 10 m3 wysokie ma następujące wymiary: 300 × 240 × 170 cm. Natomiast wymiary szamba betonowego niskiego o tej samej pojemności, prezentują się w następujący sposób: 350 × 240 × 150 cm. Wybór ostatecznie powinien zależeć głównie od możliwości działki, na której zbiornik ten będzie instalowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy służą pomocą.

Szambo betonowe – Radom

Nasze szamba prefabrykowane zostały wykonane z betonu C25 W8. To solidny materiał, który gwarantuje doskonałą wytrzymałość i trwałość zbiorników. Tym samym są one odporne na czynniki zewnętrzne, warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Szamba gotowe 10 m3 zachwycają pojemnością, którą zawdzięczają swoim wymiarom. Cieszą też wytrzymałością ze względu na jakość betonu użytego w produkcji. Wszystko to powoduje, że są wyjątkowo ciężkie. Trzeba więc wziąć to pod uwagę, wybierając zbiornik o tak dużej pojemności, gdyż będzie to miało wpływ chociażby na sam przebieg transportu, w tym załadunek i rozładunek. Na szczęście nasi klienci nie muszą transportować zbiorników samodzielnie. Zamawiając nasze szamba betonowe w Radomiu, klienci otrzymują kompleksową obsługę, a więc dostawę pod wskazany adres oraz profesjonalny montaż.

Jeżeli więc rozglądasz się za większym zbiornikiem do domu czy firmy, skontaktuj się z naszym doradcą i poproś o szczegóły. Z chęcią zaprezentuje Ci wybrane szambo prefabrykowane i przedstawi warunki współpracy.

Zamów zbiornik betonowy / szambo / piwnice betonowe

Wspólnie wybierzemy właściwy zbiornik betonowy w dobrej cenie. Mamy doświadczenie!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie – napisz do nas.  Odpowiemy tak szybko to możliwe.